Panajot Xhelali
Studio-JeTa-Ime

Studio Jeta Ime


Për disa vjet në seminare të ndryshme që unë të japë fotografë profesionistë dhe amatorë, punë e një fotograf martesë është xhiruar dytë më të vështira, renditet i dyti në shkalla e vështirësisë në martesë dhe pagëzimin si problemin e parë është tërësisht dokumentar! Në një fotograf dasmës duhet të jetë duke përjetuar ndjenjat e çiftit për të mësuar të lexojnë gjuhën e trupit dhe ju mund të dëgjoni sytë për të lexuar traktatit dhe temperaturën e ndriçimit në çdo dhomë .... Vetëm atëherë do të kap një moment i cili do të jetë unik për të gjithë, ndërsa një ngjarje të vetme duhet të tregojë një histori e tërë ... Kjo është shumë e vështirë ...

Martesa e Mark dhe Helen ishte e gjitha shumë mirë të organizuar dhe që na ndihmuan shumë në fotografisë dhe vinteokalypsi. Për Mark dhe Helen luajtur një moment të veçantë e diel, korrik 31 në kishën e Shën Konstandinit dhe Helen Volos, ne ishim atje dhe regjistruar në rreth 2.000 fotografi në këto momente e Mark dhe Helen për të shoqëruar ata gjatë gjithë jetës së tyre.

Është e rëndësishme për golin tim profesional të përmendet se vitin e kaluar kisha punuar me sukses me Panajotis (vëllai i Helen) dhe Evi gruan e tij në martesat më të që u zhvillua në Ngjitjes së Krishtit (momentet e martesës së Panajotis dhe Evis do të shohim në postimet e mëparshme në blogun tim photo-) kështu që vendosi nga Mark dhe Helen për të punuar dhe për të fshehur ditën e dasmës.

Ju uroj më të mirat në jetën tu              


Disa rreshta, dëshiron shumë për një jetë të gjitha gëzimet
- Shëndetësisë, lumturi, begati për dy njerëz që e meritojnë ...
- Një pjesë e vendit tuaj ëndërr.

Pas dasmës I wish I bëra të gjitha ëndrrat

që ju dhe ata që ju bëni si një çift.

- Nuk Bashkimi i përjetshëm juaj nuk, buzëqeshje kalon Nga goja

dhe ne gëzohemi në lumturinë tuaj.

- Dashuria themeli, dashurinë tuaj themeli,

shtëpia që do të hapet kurrë, dështon.

Pse ai ose ajo në kohën e fërkim diçka do të goditur
Mendoni martesa juaj dhe dashuri do të fitojë ...

- Në sytë kurrë kur ju shikoni vjen keq,

dhe ju jeni zonjë Unë kurrë nuk e lënduar e saj.

Dhe së shpejti u zhdukën nga Perëndia dërgoi tek ju baby,

e plotë të qeshura dhe gëzim në shtëpinë tuaj të re.

- Të gjitha yjet e qiellit dëshiron,

që do të ju shoqërojë gjatë gjithë jetës tuaj.

- Ti e di që një mik, ju do të bëhet një grua e përsosur dhe uroj

Zoti t'ju japë një fëmijë të vogël të shkurtër, sepse ju do të bëhen dhe nënën e madhe.

- Mënyra udhetimin tuaj është e mbushur me rose petals

dhe lumturi të reflektohet në sytë tuaj për një jetë.


 

- Gëzueshme Përshëndetje dhe jetë të lumtur.


 

- Çdo lumturinë në fillim tuaj të re.


 

- Të gjitha dëshirat tuaja come true. Për të jetojnë të lumtur.


 

- Për të jetuar dhe pasardhës të mirë.


 

- Me urimet më të mira për dashuri dhe lumturi.


 

- Martesa na'nai fillimi i një jete fantastike,

kur lot nuk i përshtatet, por vetëm gëzim.


 

- Ju uroj për të jetuar një jetë intensive, e mbushur me dashurinë tuaj të rriten të fortë për çdo ditë, çdo orë, çdo minutë dhe së shpejti të bëhen prindër.


 

- Me këtë dhuratë të vogël, unë dua të tregoj mirënjohjen time të madhe dhe dashuri, dhe të uroj me gjithë zemër për të jetuar dhe anthosparton Bionic ...


 

- Ditën e dasmës udhëtim është fillimi i një jetë të lumtur me cilësi dhe qëndrueshmëri.


Për të jetuar! 

                                                             
 

.

This website was created for free with Own-Free-Website.com. Would you also like to have your own website?
Sign up for free