Panajot Xhelali
Studio-JeTa-Ime

Sherbimet

Duke qenë një shembull se si bëhet Xhirimi dhe fotografia profesionale, ne gjithnjë e më shumë jemi të pranishëm tek familjet shqiptare, ketu ne Londer aty ku buron harmonia, aty ku  fillon nje jete e re. Ne xhirojmë profesionalisht momentin më të rëndësishëm të jetës suaj siç është Dasma.Fejesa apo Ditelindja   dhe keto i Bejme gjithmone te Paharruara.

Tek STUDIO JETA IME ju mund te gjeni sherbime te shpejta dhe  profesionaleSTUDIO JETA IME ka krijuar  besimin e Plote tek Shqiptaret e Mbretrise se Bashkuar  si dhe  tek Komuniteti Shqiptare ne Angli  me Punen e saje  Serioze dhe  Profesionale.

STUDIO JETA IME  Mbane Pergjegjsin me te madhe  per Cdo  Problem  apo Pakenaqesi  ndaje punes tone Si dhe  Bashkpunimi jone me Klientet tane  eshte I nje niveli  mjafte  te mire, Miqesor dhe Mirkuptues
Kjo ka bere qe Studio Albania  te  jete e Pranishme ne Cdo Gezim Familjare ne   Angli.
Studio Albania eshte paisur kohet e fundit me nje  Teknologji moderne  te cilat e bejne punen  punen tone shume  me te lehte dhe shume  Profesionale 

Tek  STUDIO JETA IME
  mund te rregulloni cdo dhoje kasete ose DVD   me nje dizanje te re  Editing  dhe  me  Efekte  nga  me  profesionalet  duke mos harruar animations  te cilat ne I kemi   te gatshme per ti vendosur ne Kaseten  tuaj

Pas nje  Riprodhimi  ne studion tone,  kaseta tuaj shume  Vjecare  do jete ne nivelin me te larte   te cilesise  duke e transferuar edhe ne  Digitale apo HD.
Cdo Fotografi  do Perpunohet ne  studio  me nje dizanje te re   te  cilen  e Pregatisim ne  Foto Shop  Punonjesit e Studios  Albania , Printimi I Fotografive  behet ne dimensione te ndryshme sipas kerkesave  te
Klienteve  Tane. 
This website was created for free with Own-Free-Website.com. Would you also like to have your own website?
Sign up for free